Q: Dlaczego to robimy?

Zainspirowani Chrystusem i Jego miłością, marzymy o ludziach przepełnionych radością z powodu doświadczenia miłości Bożej, chcących dzielić się nadzieją jaką okazał się Zbawiciel. Ludziach oddanych Jezusowi w posłuszeństwie i naśladujących Go, także w czynieniu Ewangelii praktyczną i użyteczną dla pozostałych potrzebujących ratunku.

Q: Co mogę zyskać dołączając do BACHa? Po co mi to?

BACH powstał po to, żeby mniejszym i większym służbom chrześcijańskiej dobroczynności zapewnić platformę współpracy. BACH pomoże Ci znaleźć partnerów dla Twojej służby, zapewni szkolenia i praktyczne informacje na temat organizacji, prowadzenia projektów, zdobywania finansowania, współpracy z samorządami itp. Istniejemy po to, żebyś nie był sam - chcemy wspólnie tworzyć społeczność, która będzie się nawzajem wspierać.

Q: Czy uczestnictwo w Akcji BACH kosztuje?

Nie, uczestnictwo jest bezpłatne. Wszelkie składki są dobrowolne, a utrzymujemy się z własnej pracy i finansowania, które sami dla siebie uzyskujemy. Bóg jak dotąd nigdy nas w tej sprawie nie zawiódł i raczej nie przewidujemy, żeby się to zmieniło.

Q: Dlaczego mam się dzielić rozwiązaniami i doświadczeniem, które ciężko przez lata wypracowałem?

Wszelkie informacje, które przekazujesz na naszych spotkaniach są dobrowolne, nigdy do niczego nie zmuszamy. Nigdy też - nigdy - nie wykorzystamy tego, czym się z nami dzielicie na Waszą niekorzyść.

Prawdą jest jednak, że im więcej wiemy, tym lepiej możemy pomóc Tobie i innym w podobnej służbie. Decyzja zawsze należy do Ciebie - my głęboko wierzymy, że nasze wspólne działania są synergiczne i razem możemy więcej. To mnożenie, nie dodawanie, sami więc będziemy wszelką swoją wiedzę dawać każdemu, komu może się ona w służbie przydać.

Bądź z nami w kontakcie!

Zgadzam się na otrzymywanie newslettera (w każdej chwili możesz się wypisać)

FreshMail.pl